KAVITÁCIA TVAROVANIE A ODSTRÁNENIE CELULITÍDY

3-FÁZOVÉ TVAROVANIE POSTAVY A ODSTRÁNENIE CELULITÍDY Pomocou kavitácie, rádiofrekvencie s lipolaserom a Vákua intenzívne odbúravame tuky v problematických partiách tela.

3. fáza - Vákuum

Vákuum pôsobí tak, že nasáva pokožku, spôsobuje drenáž tukových buniek, stimuluje cievne zásobovanie. Technológia vákua výrazným spôsobom zlepšuje stav pokožky, ktorá sa naťahuje, podkožný tuk sa stáva terčom, čo vedie k zníženiu nahromadenej tukovej vrstvy, pomáha pri rozbíjaní tukových zásob v bunke a ich odplavovaní z tela.

Výsledky po 1 sedení: úbytok 2 až 4 cm podľa stavu klienta.

1. fáza - Kavitácia s Lipolaserom

Kavitácia je najmodernejšou neinvazívnou alternatívou chirurgickej liposukcie a predstavuje účinný a predovšetkým bezbolestný spôsob boja proti tukovým vankúšikom a celulitíde. Jej obrovskou výhodou je, že dokáže ubrať na centimetroch aj na miestach, kde žiadna diéta ani cvičenie nie sú účinné.

Počas ošetrenia sa po pokožke krúživými pohybmi prechádza hlavicou, ktorá pomocou koncentrovanej energie (KAVITY) v podkoží rozbíja membrány (rozrušuje steny) tukových buniek. Tie implodujú (zrútia sa do seba) a následne sa dostávajú do medzibunkového priestoru, odkiaľ sú lymfatickým systémom vyplavené z organizmu. Keďže táto energia je presne cielená, nedochádza k žiadnemu poškodeniu tkaniva ani pokožky. Metóda je vhodná na odstraňovanie lokálneho tuku a na zmierňovanie prejavov celulitídy, či remodeláciu postavy.

2. fáza - Rádiofrekvencia s lipolaserom

Z hlavice sa do podkožia dostáva sedempolárna rádiofrekvencia. Tá priamo pôsobí na kolagén v pokožke, ktorý obaľuje zhluky tukových buniek. Kolagén je narušený a pokožka sa vypína a nevzhľadné hrboľčeky miznú. Preto používame rádiofrekvenciu v kombinácii s lipolaserom, ktorý lokálne podporuje metabolizmus a odplavovanie škodlivín z tela, čím výrazne zvyšuje účinok samotnej kavitácie, teda odplavuje rozbité tukové bunky.

Priebeh ošetrenia

1. V deň termínu ošetrenia odporúčame zvýšiť príjem vody, polhodinu pred ošetrením vypiť cca 0,6 -0,8 litra vody.

2. Prvému ošetreniu predchádza konzultácia, meranie a prípadne aj fotografovanie problematických oblastí. Ďalšie meranie ošetrovaných partií robíme vždy pred nasledujúcim ošetrením, nikdy nie tesne po ošetrení.

3. Nasleduje 3-fázové ošetrenie vybraných oblastí (na jednom sedení ošetrujeme najviac dve oblasti).

4. Po ukončení ošetrenia, aj v dňoch medzi ošetreniami odporúčame dodržiavať pitný režim, telo potrebuje cca 48 hodín na vyplavenie toxínov a tukov z tela.

Výsledok ošetrenia vo veľkej miere závisí od schopnosti organizmu odbúrať uvoľnené tukové bunky cez lymfatický systém. Klienti preto absolvujú 3-fázové ošetrenie požadovaných partií, aby sa dosiahol požadovaný výsledok a aby bezprostredne potom lymfatický systém dokázal vyplaviť všetko nežiadúce z tela von.

Podľa stavu klienta odporúčame absolvovať 4 - 10 sedení, prvé 3-4 sedenia v odstupoch približne 3 dni, ďalšie sedenia v približne 7 - 10 dňových odstupoch.

OŠETRENIE BRUCHA

procedúra trvá 60 minút podľa typu klienta

1 sedenie 70,- EUR

4 sedenia 220,- EUR

OŠETRENIE ZADOK A BOKY

procedúra trvá 60 minút podľa

typu klienta

1 sedenie 70,- EUR

4 sedenia 220,- EUR

OŠETRENIE RUKY alebo LÝTKA

procedúra trvá 40  minút podľa typu klienta

1 sedenie 50,- EUR

4 sedenia 180,- EUR

OŠETRENIE PREDNEJ ALEBO ZADNEJ ČASTI STEHIEN

procedúra trvá 60 minút podľa typu klienta

1 sedenie 70,- EUR

4 sedenia 220,- EUR