KOZMECEUTIKÁ

Kozmeceutiká sú moderná a špecializovaná skupina produktov orientovaných na boj proti starnutiu, akútnym kožným problémom s pôsobením v koži, a jej hlbokých vrstvách dlhodobo. Predstavujú regeneráciu, výživu, hojenie a starostlivosť v jednom.


Okrem účinkov proti starnutiu sú kozmeceutiká  odpoveďou na potreby problematickej pleti so sklonom k alergiám, pleti, ktorá zápasí s atopickou dermatitídou alebo psoriázou, ako aj pleti poškodenej v dôsledku nepriaznivého vplyvu vonkajšieho prostredia.

Kľúčová zložka v podobe - zdroja prírodných peptidov nazývaná aj ,,budúcnosťou kozmetológie" predstavuje recept na časom nenarušený vzhľad.

Prítomnosť vyše 70 aktívnych látok vrátane biologicky aktívneho kolagénu, ektoínu, kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, prírodných vitamínov, výťažkov, olejov a NUTRIVI vody, ktorá účinne prenáša aktívne látky do hĺbky kože predstavuje bezpečnú, neinvazívnu, ale rovnako účinnú alternatívu pre botox, injekcie a zákroky estetickej chirurgie.

BIOPEPTIDE COMPLEX V KOZMECEUTIKÁCH

Biopeptide Complex je najúčinnejší a najdôležitejší spojenec v spomaľovaní procesu starnutia. Je základom kozmeceutík a výživových doplnkov, inžinierom kolagénu v koži, kĺboch, šľachách, kostiach a vo všetkých orgánoch.

Kozmeceutiká sú účinnou alternatívou pre ostrie skalpela, múdrou, holistickou investíciou do krásy a zdravia. Riešenie pre ochabnutú pokožku, ktorej chýba pevnosť a hladkosť, lámavé nechty, vlasy bez lesku, krehké kosti, slabé kĺby a šľachy, oslabenú imunitu, ťaživú bolesť a opakujúce sa zápaly.

Pre nás všetkých blahodarné účinky Biopeptide Complex znamenajú:

  • nárast kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v prospech kože, a viacerých orgánov v tele, okrem iného kostí, kĺbov, chrupaviek, vlasov, nechtov a mnohých iných,
  • spomalenie aktivity enzýmov spôsobujúcich starnutie, liečba na bunkovej úrovni
  • hĺbkovú regeneráciu, výživu a starostlivosť o pleť, ktorá sa vplyvom komplexu prírodných peptidov stáva svetlejšou a má vyrovnaný tón, je pevnejšia, pružnejšia a viac hydratovaná,
  • spomaľujú sekréciu interleukínov, enzýmov, ktoré spôsobujú zdĺhavé akútne zápaly v tele, či na koži.