MEZOTERAPIA BIO-R

MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA

Ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácií.

Mezoterapia je technika

ktorá sa používa na liečbu a spomalenie procesu starnutia pomocou opakovaných aplikácií mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty.
Mikroinjekcie s Mezoterapiou stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke. Výsledok terapie je dynamická pokožka so zlepšenou tonicitou elasticitou a vzhľadom (okamžitý účinok).

MEZOTERAPIA/BIO-R DERMAROLLEROM

Mezoterapia určená ku kozmetickému ošetreniu s plytkým vpichom ale s účinnými biopeptidovými koktejlami látok pre ten ktorý žiadaný efekt. Kyselina hyaluronová, kyselina DMAE, biotín a ďalšie účinné látky sú vpravované do pokožky, ktorá je dokonalo vyčistená tak, aby v nej nasledujúce 3 dni pracovali na jej obnove a vitalite.

1 ošetrenie 35,- EUR

5 ošetrení 150,- EUR

MEZOTERAPIA/BIO-R

DERMAPENOM

Na vrásky, jazvy, akné, strie, celulitídu, vlasy. Znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Viditeľne znižuje zjazvenie, poškodenie slnkom a pigmentácie. Koža sa stáva silnejšie a zdravšia. Zvyšuje prenikanie kozmetických výrobkov do pokožky až o 400%.

DermaPen je zariadenie na ihlovú mezoterapiu. Vhodné na vykonávanie rozličných zákrokov na tele - na tvári, bruchu, zadku, stehnách, hlave atď. Dokonale odstraňuje odumretú vrchnú pokožku a zároveň stimuluje vlastný kolagén a elastín k regenerácii s minimálnou traumou kože. Pomáha odstraňovať vrásky, jazvy, strie (pajazvičky). Efekty sú vidieť už po prvej aplikácii!

1 sedenie 55,- EUR

5 sedení 240,- EUR

MEZOTERAPIA VLASOV

Zvyšuje prenikanie výrobkov do pokožky až o 400%. Vyživuje vlasové cibuľky, obnovuje ich a tým nastáva opätovné zarastanie vo vlasovej časti hlavy.

Vlasy začínajú rásť, sú pevnejšie, nelámu sa, pôsobia hustším a zdravším dojmom.

1 sedenie 70,- EUR

5 sedení 300,- EUR