O NÁS...

Mojou vášňou je kozmetika, vďaka pôsobeniu v zahraničí som povýšila klasickú kozmetickú starostlivosť na Kozmetologickú odbornú starostlivosť o kožu ktorá funguje dlhodobo, efektívne a je presne cielená na riešenie problémov kože celého tela. Klasické kozmetické produkty som veľmi rýchlo vymenila za Kozmeceutiká, čo sú produkty v kvalite liekov  a liečiv vo vysokej kvalite a pod kontrolou Ministerstva zdravotníctva a všetkých príslušných kontrolných inštitúcii EÚ. Kvalita a spoľahlivosť je prvoradá a najdôležitejšia .

15 ročná prax, štúdium v zahraničí a špecializácia na Kozmetológiu, permanent make-up, výplne vrások, facelifting Ulterapia -HIFU, komplexné diagnostikovanie pleti, Tetovanie Vlasov a iné. Získaná akreditácia od roku 2015 Ministerstva školstva SR pre vzdelávanie dospelých v odbore.

Anti-age Kozmetologické ošetrenia, kozmetické procedúry, prístrojové ošetrenia tela a tváre, chemické bio-kozmeceutické bio pílingy AHA kyselinami, zasvetľovanie intímnych partií Intim-Lady a mnoho ďalšieho.

V snahe priblížiť sa všetkým klientkám a klientom ma nájdete na viacerých miestach v Prešove v centre LUXURY, v Kapušanoch v centre AMÁLIA a k tomu pripravujem pre Vás i Sabinov.