ŠKOLENIA

Ponúkame vám školenia akreditovanými lektormi v Prešove, Spišskej Novej Vsi, Rožňave, ktoré sú vedené individuálnou formou pre 100 percentnú sústredenosť len na Vás.

Ponúkame výber kvalitných kurzov permanentného make-upu zdravotníckou mikropigmentáciou, metódou Microblading patentovanou metódou (s rešpektovaním hygienických bezpečnostných predpisov a noriem v zmysle legislatívy SR a EÚ) a mnoho iných. Naše kurzy školí akreditovaná lektorka s praxou v odbore viac ako 15 rokov.

Školenia sú u nás vždy individuálne, to znamená že lektor sa venuje počas celého školenia len Vám. Modelky na všetky školenia zabezpečujeme my, rovnako aj materiál a potrebné vybavenie, takže sa nemusíte o nič starať. Termín školenia si u nás môžete dohodnúť na Vám vyhovujúci termín. Pri objednávke viacerých školení naraz sa celková cena znižuje podľa ich počtu.

Tešíme sa na Vás.

ŠKOLENIE MICROBLADING OBOČIA

Metódou Microblading nadobudnete základné odborné, teoretické i praktické vedomosti a zručnosti, osvojíte si správne postupy pri výkone Microbladingu. Poskytujeme v súčasnosti najmodernejšiu metódu najjemnejšieho a najprirodzenejšieho permanentného make-upu využívajúcu špeciálnu patentovanú 3D čiarkovanú metódu , ktorú môžu používať len preškolení permanentný stylisti.

1 dňový kurz 299,- EUR

2-3 dňový kurz 699,- EUR

ŠKOLENIE MICROBLADING PIER

Microblading pier manuálnou technikou je najnovším typom aplikácie mikropigmentovej implantácie. Tento privátny kurz len pre vás v jednom alebo až počas 2 dní plných praxe a informácii učí akreditovaná lektorka v súkromí.

1 dňový kurz 299,- EUR

2-3 dňový kurz 699,-EUR

ŠKOLENIE APLIKÁCIA OČNÝCH LINIEK

Vytvorením správneho tvaru očnej linky a jej vyfarbeniu už od korienkov rias, dosiahnete akýkoľvek efekt tvaru či vzhľadu očí. Naučíme Vás vytvoriť prirodzené linky pre každodenné nosenie, ale aj ako docieliť extravagantný vzhľad . Vaši klienti sa už nemusia líčiť na dovolenke a utrácať za vodeodolné ceruzky. S permanentným make-upom sa ich starosti rozplynú.

1 dňový kurz 299,- EUR

ŠKOLENIE 3D-5D NORKOVÉ RIASY

Súkromný kurz na aplikáciu norkových prírodných rias 3D Mink Lashes, kde sa len Vám bude venovať lektorka ako jedinej počas 1 dňa pre dokonalé a profesionálne vyškolenie.

1 dňový kurz 159,- EUR


ŠKOLENIE MEZOTERAPIA DERMAROLLER/DERMAPEN

Mezoterapia ako najúčinnejšia pomoc telu vlastnými látkami vpravovanými do hĺbky kože, Vám otvorí nové možnosti ako účinne pomôcť Vašim klientom. Toto privátne školenie je opäť individuálna výučba.

1 dňový kurz 199,- EUR