ULTERAPIA - HIFU

Jedinečný Najúčinnejší Facelifting bez skalpela,rezov či jaziev...

• Alternatíva chirurgického liftingu s prirodzenými výsledkami
• Pozdvihuje okolie tváre, očí a čela až do 1 cm
• Neinvazívne ošetrenie zahŕňajúce hlboké vrstvy tkaniva/úroveň SMAS
(SMAS - Superficial muscular aponeurotic system) svalový systém celej tvárovej oblasti
• Žiadne vedľajšie účinky

Výhody

  • Neinvazívne ošetrenie bez potreby rekonvalescencie po zákroku
  • Bezpečné a efektívne ošetrenie
  • Výsledky pretrvávajú niekoľko rokou
  • Vaša pleť je po ošetrení vypnutá, kontúry tváre sú spevnené a pozdvihnuté, pri ošetrení očného okolia a čela sa otvorí oko a pozdvihne obočie až do 1 cm v závislosti od stavu pleti a veku.
  • Ošetrenie spodnej časti tváre pôsobí na oblasť podbradku a dolnú časť líc, čím ich pozdvihne a vašu pleť krásne vypne.

Lifting bez skalpela fokusovanou ultrazvukovou metódou HIFU (Ulterapia) na omladzovanie, ktorá vyzdvihne obočie až do 1 cm, rozžiari pohľad či pozdvihne padnuté líca a zlepší pleť prirodzene, bez chirurgického zákroku. Zahŕňa spevnenie ovisnutej pokožky, lifting, úbytok vrások a pre jasnenie rysov tváre. Tvorba nového kolagénu v podkoží spôsobí aj spomalenie predčasného starnutia teda Prevenciu.

Ulterapia spôsobuje celkové omladenie pokožky s dlhodobým efektom (až niekoľko rokov!).

PRINCÍP OŠETRENIA

Prístroj vygeneruje ultrazvukovú energiu a prenesie ju do cieľových tkanív. Energia z tohto prístroja dokáže pôsobiť ako na dermis, tak aj do vrstvy SMAS (väzivové svalové tkanivo pod dermis) a ošetruje tak pokožku nielen na jej povrchu, ale komplexne a do hĺbky. V tkanivách sa táto energia zmení na energiu tepelnú. Prístroj vyvolá tepelnú koaguláciu vo vrchných i hlbokých vrstvách pokožky a prístroj vyvolá tepelnú koaguláciu vo vrchných i hlbokých vrstvách pokožky a podkožných tkanivách. Tukové tkanivo je rozdelené na jednotlivé bunky, ktorých bunkové steny následne popraskajú a následne sa vyprázdni ich obsah (tuky a triglyceridy) a rozrušia sa väzivové prepážky medzi tukovými bunkami. Tuková vrstva je teda narušená a postupne je z tela odstránená prirodzenými procesmi. Táto koagulácia vedie k regeneračným procesom v ošetrenom tkanive.

Vysiela vlny - cielené impulzy do hĺbky 3,0 - 4,5 mm pod pokožku, kde pôsobí v rovnakej vrstve ako pri chirurgickom zákroku. Pokožka reaguje tak, že sa v nej začne vytvárať nový kolagén, elastín, depozity kyseliny hyalurónovej a pleť sa viditeľne vypína a spevňuje. Tvorba kolagénu prebieha aj po zákroku. Ošetrenie sa vykonáva bez poškodenia povrchu pokožky

Vďaka tomu sa pleť vypne, získa výraznejšie a pevnejšie kontúry, tvaruje sa postava, dochádza k rejuvenizácii pleti a pleť sa zbavuje nevzhľadnej celulitídy. Ošetrenie sa dá vykonávať všade, kde je žiadúce spevnenie väzivovo-svalovej podkožnej štruktúry. okrem tváre sa zameriavame aj na podbradok , krk, dekolt, poklesnutú kožu na ramenách(paže), brušné partie a tiež kolená.

Prvé výsledky sú viditeľné približne 2-3 mesiace po ošetrení, tvorba kolagénu však pokračuje a ďalšie výsledky liftingového efektu "prichádzajú" ešte 4-6 mesiacov po zákroku.

Čelo a očné okolie

Komplet lifting 350,- EUR

140 pulzov (hlavice 3,0 a 4,5)

konzultácia zdarma

Líca

Komplet lifting 450,- EUR

430 pulzov (hlavice 3,0 a 4,5)

konzultácia zdarma

Spodné kontúry a podbradok

Komplet lifting 350,- EUR

230 pulzov (hlavice 3,0 a 4,5)

konzultácia zdarma

Lifting líca, spodné kontúry a podbradok

Komplet lifting 599,- EUR
660 pulzov (hlavice 3,0 a 4,5)
konzultácia zdarma

Lifting celá tvár+podbradok

Komplet lifting 1000,- EUR
800 pulzov (hlavice 3,0 a 4,5)
konzultácia zdarma

Lifting krk

Komplet lifting 350,- EUR
300 pulzov (hlavice 3,0 a 4,5)
konzultácia zdarma

Lifting dekolt

Komplet lifting 350,- EUR
240 pulzov (hlavice 3,0 a 4,5)
konzultácia zdarma

Lifting kolená/vn.stehná/zadok/brucho

Komplet lifting 350,- EUR
300 pulzov (hlavice 8,0 a 12,0)
konzultácia zdarma