ZVÄČŠOVANIE PIER

Splňte si svoj sen o dokonale plných a zvodných perách alebo pleti bez vrások s kyselinou hyalurónovou!

Plné, symetrické pery dokážu s celkovým dojmom tváre urobiť zázraky a zvýšiť vašu príťažlivosť. Kyselina hyalurónová sa aplikuje buď za účelom zväčšenia objemu pier - u klientok, ktoré nie sú spokojné s tvarom a veľkosťou pier, alebo za účelom odstránenia vrások z okolia pier - zvyčajne u starších klientok. Ako výplňový materiál sa používa kyselina hyalurónová určená priamo do pier, ktorá na rozdiel od iných kyselín minimalizuje vznik opuchov a uzlíkov. Pery budú mäkké, jemné a prirodzené.

Spôsob aplikácie a výplňový materiál

V prípade zväčšenia objemu pier, sa pery jednoducho vyplnia kyselinou hyalurónovou, čím zmenia svoj objem a tvar. V prípade odstránenia vrások z okolia pier sa vykresľujú kontúry pier, čím sa docieli vyrovnanie vrások a zároveň dôjde k zvýrazneniu okrajov pier.

Na zväčšovanie a korekciu okolia pier sa používa vstrebateľný materiál - kyselina hyalurónová značky LUMINERA. Niektoré iné druhy majú množstvo nežiaducich efektov - deformácia pery, alergie, vytváranie granulómov - uzlíkov, ktorých odstránenie si vyžaduje operačné riešenie. Aplikácia kyseliny hyalurónovej LUMINERA je absolútne bezpečná, pretože kyselina hyalurónová sa v našej koži nachádza prirodzene.

Materiál LUMINERA - Volumizácia pier - Najnovšia metóda korekcie pier, ktorej výsledkom je prirodzený vzhľad pier. Vyrovná asymetrie, zväčší objem a dokonale vytvaruje pery. Pery si zároveň zachovávajú svoju mäkkosť bez hrudiek či precitlivelosti.

Čo je kyselina hyalurónová?

Látka prirodzená nášmu telu, zodpovedná za hydratáciu kože. Aplikácia tejto látky je úplne bezpečná, nealergénna, bez vzniku neskorších možných komplikácií, z tohto dôvodu je v estetickej medicíne tak obľúbená.

Priamou aplikáciou do vrások dochádza k ich okamžitému vyhladeniu, aplikáciou do hlbších vrstiev kože k vyplneniu podkožia a získaniu žiadaného objemu.

Zmena je viditeľná ihneď. Efekt trvá cca 6-12 mesiacov, potom čo je kyselina hyaluronová v našom tele sa pozvoľna pomocou enzýmov odbúrava. Produkt je možné kedykoľvek podľa potreby doplniť.

CENNÍK

Pery zväčšenie objemu 1,25ml ....................200 euro